Dziki Warszawa - Rawlplug Sokół Łańcut // Zapowiedź meczu

01/29/2021

Chyba już wystarczy tego przegrywania, co? 

Nie ma co ukrywać, Dziki ostatnio mocno pod wiatr. Utrata Piotra Pamuły, kontuzja Patryka Nowerskiego, przegrana w derbach, a na koniec jeszcze porażka po dogrywce w Łowiczu. No właśnie - na koniec. Na to właśnie liczymy.

Choć o wygraną w sobotę na pewno nie będzie łatwo. Do Warszawy przyjeżdża zajmująca czwarte miejsce w tabeli Suzuki 1 Liga ekipa Sokoła Łańcut. Goście wprawdzie również mają swoje problemy zdrowotne, ale nie przeszkodziło im to w wygraniu pięciu ostatnich spotkań.

W pierwszym meczu tych ekip górą byli gracze z Podkarpacia, którzy wygrali w Łańcucie 93 do 86. W naszej ekipie wyróżnił się wtedy Patryk Gospodarek, który na swoim koncie zanotował 27 punktów i 7 asyst. I to na nim w dużej mierze spoczywać będzie odpowiedzialność za poprowadzenie Dzików w sobotę do zwycięstwa. Choć oczywiście końcowy sukces zależeć będzie od zespołowej gry całej watahy.

Czy uda się zatrzymać rozpędzonego Filipa Małgorzaciaka i Sokoły będzie czekać długa i smutna podróż do domu? 

Mamy nadzieję, że tak właśnie się stanie. W końcu gramy u siebie!

 

Rawplug Sokół Łańcut

Bilans 13 - 7

Dom 7 - 3

Wyjazd 6 -4

SKŁAD

Bartosz Czerwonka, Wojciech Fraś, Adrian Inglot, Bartłomiej Karolak, Maciej Klima, Rafał Kulikowski, Kacper Majka, Filip Małgorzaciak, Maciej Noga, Patryk Pełka, Konrad Strzępek, Dawid Zaguła

TRENERZY

Dariusz Kaszowski, Mateusz Leja

 

Dziki Warszawa

Bilans 10 - 10

Dom 8 -3 

Wyjazd 2 - 7

SKŁAD

Michał Wojtyński, Paweł Krefft, Mateusz Jarmakowicz, Marcin Marchoff, Karol Dębski, Jan Piliszczuk, Krystian Koźluk, Mateusz Zozuń, Patryk Gospodarek, Damian Tokarski, Michał Kucharski, Grzegorz Grochowski

TRENERZY

Paweł Turkiewicz, Rafał Piesio