Trzeci mecz, trzecie zwycięstwo!

10/21/2019

Trzeci mecz w sezonie i trzecie zwycięstwo! Tym razem wygrywamy w swojej hali z zespołem AZS UJK Kielce - Koszykówka. Po wyrównanym początku, dzięki konsekwentnej i twardej grze w obronie zaczęliśmy budować przewagę, czego rezultatem było prowadzenia na koniec 1 kwarty (22:16). Kolejna odsłona to przyśpieszenie naszej gry i powiększenie prowadzenia. Na przerwę schodziliśmy z 19-punktową przewagą (48:29). Po przerwie przebieg gry nie uległ znaczącej zmianie i do końca spotkania kontrolowaliśmy sytuację. A mecz zakończył rzutem równo z syreną kapitan Dzików, Rafał Holnicki-Szulc 🐗🔥
Dzikiem meczu był Karol Dębski, który zanotował na swoim koncie 21 punktów 6 zbiórek i 5 asyst.