Derby Warszawy dla Dzików

11/10/2019

No cóż. To nie było wybitne spotkanie. Choć zaczęło się bardzo niewinnie. Wysoko wygrana pierwsza kwarta, efektowne akcje, wszystko zgodnie z planem. Ale już w drugiej kwarcie coś się zacięło. Wprawdzie na przerwę schodziliśmy z komfortowym, 17-punktowym prowadzeniem, ale trzecia kwarta w naszym wykonaniu to był już kryminał. Dość powiedzieć, że zdobyliśmy w niej tylko 10 punktów... Na szczęście, w obronie nadal było przyzwoicie. Legijna młodzież również nie mogła się wstrzelić (0/13 za trzy) i koniec końców wygrywamy 66:55, zapisujemy 2 punkty w tabeli i nadal jesteśmy niepokonani u siebie w domu.

Dzikiem Meczu został zdobywca 19 punktów, Michał Wojtyński. Oprócz niego w Dzikach punktowali: