Lublin zdobyty!

11/30/2019

Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo. Lublinianie to twarda ekipa, prowadzona przez doświadczonego trenera. Bilans 8-1 nie wziął się z niczego.
Kluczem do wygrania spotkania była jak zwykle obrona. W pierwszej kwarcie było z tym średnio, więc wygrali ją gospodarze. Później graliśmy mocniej i zdobywać punkty było im już znacznie trudniej. Na przerwę schodziliśmy z 4-punktowym prowadzeniem.
Po przerwie na skutek fauli zaczęliśmy tracić zawodników - za pięć przewinień spadli z boiska Rafał Holnicki - Szulc i Kamil Czosnowski. Ale mimo to, czwarta kwarta była naszym popisem w defensywie. Pozwoliliśmy rzucić gospodarzom zaledwie 4 punkty 😱
Sami rzuciliśmy niewiele więcej, ale wystarczyło, by po końcowej syrenie na tablicy wyników widniał rezultat korzystny dla Dzików 🐗💪🏀

Dzikiem meczu został Michał Wojtyński, który zdobył 18 punktów, zebrał 6 piłek na tablicy i czterokrotnie idealnie wyłożył piłkę kolegom.