Polna nadal niezdobyta

01/25/2020

Jeśli ktoś myślał, że zwycięstwo w dzisiejszym meczu przyjdzie łatwo, to mógł być zaskoczony. Po Dzikach było widać trudy środowego spotkania na szczycie. A zawodnicy Sokoła przyjechali na Polną z mocnym postanowieniem, że nie będą nam niczego ułatwiać. Postawili twarde warunki, dzięki czemu mogliśmy oglądać bardzo wyrównane zawody.
Dość powiedzieć, że walkę na deskach przegraliśmy sromotnie i pozwoliliśmy przeciwnikom zebrać piłkę na atakowanej tablicy aż 24 razy.

Na szczęście Dziki mają w swoich szeregach zawodników, którzy w trudnych sytuacjach nie boją się brać odpowiedzialności za losy meczu. KIlka momentów przyśpieszenia wystarczyło, by zbudować bezpieczną przewagę i dowieźć ją do końca.

Styl nie był może wybitny, ale zwycięzców się nie sądzi. Zapisujemy na swoim koncie kolejne 2 punkty i zachowujemy miejsce na szczycie tabeli. Nadal jesteśmy niepokonani w swojej hali.

Wybór Dzika Meczu po dzisiejszym spotkaniu nie był łatwy. Kilku zawodników wzięło dzisiaj na swoje barki odpowiedzialność za wynik, ale publiczność przy Polnej podrywał z siedzeń swoimi akcjami Damian Tokarski 🐗💪
Zdobył dzisiaj 17 punktów, trafiając trzykrotnie z dystansu (w tym raz równo z syreną kończącą trzecią kwartę). No i do tego efektowny wsad w kontrze. Za to właśnie go uwielbiamy ❤️
Oprócz Damiana, w Dzikach punktowali dzisiaj:
- Patryk Gospodarek 22 pkt. 5 as.
- Karol Dębski 17 pkt. 6 as.
- Michał Wojtyński 15 pkt.
- Krystian Koźluk 10 pkt. 8 zb. 3 bl.
- Kamil Czosnowski 7 pkt.
- Marcin Marchoff 6 pkt.
- Wojtek Glabas 3 pkt. 5 zb. 3 bl.