Przełamanie w meczu z Krosnem

11/21/2020

Ależ to były zacięte zawody!
Wynik nie jest wysoki, bo oba zespoły grały bardzo twardo w obronie. Ale mimo to, mecz oglądało się bardzo dobrze, a emocji oczywiście nie brakowało.
Goście zaczęli od mocnego uderzenia i w pierwszej kwarcie prowadzili już 11-0. Na szczęście udało nam się szybko pozbierać i ostatecznie wygraliśmy tę kwartę 17 do 14.
Druga odsłona na remisie, więc na przerwę schodziliśmy z niewielkim prowadzeniem.
W trzeciej kwarcie bardzo dobrze zagrali zawodnicy z Krosna i udało im się odskoczyć na kilka punktów. Na czwartą kwartę wychodziliśmy mając do odrobienia 7 punktów. Zagraliśmy wreszcie tak, jak potrafimy. Patryk Gospodarek wjeżdżał na kosz, Piotrek Pamuła trafiał, a cały zespół bił się o każdą piłkę.
Decydujący dla ostatecznego wyniku był moment, w którym Alan Czujkowski sfaulował przy rzucie z dystansu Piotra Pamułę, a następnie otrzymał jeszcze faul techniczny za dyskusje z sędziami. Piotr trafił wszystkie cztery rzuty wolne i odskoczyliśmy na bezpieczną odległość.
Po dwóch porażkach bardzo potrzebowaliśmy tego przełamania i dobrze, że przyszło w meczu z bardzo trudnym i wymagającym przeciwnikiem.